Soklová lišta plastová SLF Plus
Krycí lišta pro instalace do průměru 22 mm
Soklová lišta z plastového komorového profilu L
s pružnou těsnicí páskou ke stěně i k podlaze
Nesmí být překročen celkový vnější rozměr instalace
22 mm včetně fitinek. Materiál lišty je trvanlivý
a mimořádně odolný proti nárazu. Pro doplnění stěn
bez potrubí použijte slepý profil BLF.
Soklová lišta
| Dekor |
bílý
|
| Délka | 2 m |
| Balení | 20 m |
| Objednací číslo |
21-1001-0011
|
Vnitřní roh 80°- 100°
| Dekor* |
bílý
|
| Obsahuje | pružnou těsnicí pásku |
| Pozor | jen při použití s vnitřní rohovou objímkou (obj.č.21-1009-0002) |
| Balení | 10 ks |
| Objednací číslo |
21-1001-0075
|
Vnitřní roh 100°- 135°
| Dekor* |
bílý
|
| Obsahuje | pružnou těsnicí pásku |
| Pozor | jen při použití s vnitřní rohovou objímkou (obj.č.21-1009-0002) |
| Balení | 10 ks |
| Objednací číslo |
21-1001-0086
|
Vnější roh 80°- 100°
| Dekor* |
bílý
|
| Obsahuje | pružnou těsnicí pásku |
| Pozor | jen při použití s vnějšíí rohovou objímkou (obj.č.21-1009-0003) |
| Balení | 10 ks |
| Objednací číslo |
21-1001-0097
|
Spojka
| Dekor* |
bílý
|
| Obsahuje | pružnou těsnicí pásku |
| Pozor | jen při použití se spojkovou objímkou (obj.č.21-1009-0004) |
| Balení | 10 ks |
| Objednací číslo |
21-1001-0042
|
Levá koncovka
| Dekor* |
bílý
|
| Balení | 10 ks |
| Objednací číslo |
21-1001-0053
|
Pravá koncovka
| Dekor* |
bílý
|
| Balení | 10 ks |
| Objednací číslo |
21-1001-0064
|
Těsnicí páska
| Dekor* |
bílý (stejný jako jasan bílý)
|
| Délka | 2 m |
| Balení | 24 m |
| Objednací číslo |
21-1009-0023
|
* Tvarovky se dodávají v dekoru zvolené soklové lišty. V galerii jsou zobrazeny pouze v šedé barvě.