Kompaktní horkovodní stanice ducotech LKR1-1/HW
je tlakově nezávislá výměníková stanice
s regulací topného okruhu podle venkovní teploty a připojením ohřívače teplé vody.
– pro dálkové vytápění
– základní modul jako oddělení systému
– sekundární čerpadlo pro vytápění otopnými tělesy
– sekundární čerpadlo pro připojení ohřívače vody
– montáž na stěnu, spodní připojení
Robustní konstrukce z nerezové oceli / mosazi na primární a sekundární straně, umístění na základní desce, nízké vibrace. Odnímatelný kryt z EPP = zvuková a tepelná izolace s výřezem pro regulaci. Uzavírací, ovládací
a bezpečnostní armatury, teploměry a manometry, ekvitermní regulace TA UVR610 s displejem.
Stanice je kompletně hydraulicky a elektricky připravena
k montáži. Součástí stanice je mezikus pro měřič tepla
a jedna jímka pro montáž čidla M10x1 měřiče tepla.
Dokumenty ke stažení
Technické informace
| Tepelný výkon | 15 kW |
| Primární strana | |
| Max. provozní teplota | 130 °C |
| Max. provozní tlak | PN 16 |
| Teplota přívod | > 95 °C |
| Teplota zpátečka | < 55°C |
| Sekundární strana | |
| Max. provozní teplota | 95 °C |
| Max. provozní tlak | PN 6 |
| Typ vytápění | otopná tělesa |
| Teplota přívod | 75 °C |
| Teplota zpátečka | 55°C |
| Pojistný ventil | 3 bar |
| Ekvitermní regulace | integrovaná |
| TA UVR610 | adaptibilní regulace s ekvitermním řízením podle venkovní teploty včetně řízení přípravy teplé vody; teplotní čidla přívodu / zpátečky s havarijním termostatem; textový displej pro zobrazení všech provozních stavů; denní, týdenní a roční program vytápění; ovládání oběhových čerpadel; nastavitelné mezní hodnoty teploty přívodu a zpátečky vytápění; připojovací krabice pro čidla (venkovní čidlo teploty a teplotní čidlo do ohřívače teplé vody jsou součástí dodávky); tepelně izolační plášť pro řídicí jednotku |
| Tepelná izolace | |
| Tvarovaný kryt z EPP | rozdělení horní a spodní díl; s výřezy pro regulaci; otvory pro chlazení elektrických komponent |
| Rozměry včetně krytu | |
| Šířka | 470 mm |
| Výška | 680 mm |
| Hloubka | 295 mm |
Vybavení primární / sekundární strana
| Primární strana | |
| Obsahuje | deskový výměník tepla z nerezové oceli, pájený mědí; kombinovaný regulační ventil / regulátor tlakové diference DN15, Kvs = 2,5 m3/h; pohon s havarijní funkcí s ručním ovládáním podle DIN EN 14597; kulové kohouty (na přívodu s jímkou pro ponorné čidlo M10x1 od měřiče tepla); teplotní čidla na přívodu i na zpátečce; mezikus pro měřič tepla G3/4″ x 110 mm; filtr hrubých nečistot s integrovaným manometrem; odvzdušnění |
Sekundární strana | Společná | teplotní čidla na přívodu a zpátečce; automatický odvzdušňovací ventil; pojistný ventil DUCO 3,0 bar; připojení pro expanzní nádobu MAG (expanzní nádoba není součástí stanice); manometr; havarijní termostat | Vytápění | kulový kohout; filtr hrubých nečistot; vysoce účinné elektronické oběhové čerpadlo pro vytápění: Wilo Para 25/180-6-43/SC; zpětnou klapku |
Napojení ohřívače teplé vody | kulový kohout; vysoce účinné elektronické oběhové čerpadlo pro vytápění: Wilo Para 25/180-6-43/SC; zpětnou klapku; teplotní čidlo pro ohřívač teplé vody (ohřívač teplé vody není součástí stanice) |
Specifikace
| Objednací číslo | 11-1424-1201 | Označení | LKR1-1 HW |