Rozdělovač s hydraulickým stabilizátorem pro ducotech S a M3 DN 32 s izolací
pro rozdělení topných okruhů z tepelného zdroje.
Hydraulický stabilizátor se používá, pokud se objemové průtoky na primární straně liší od objemových průtoků na sekundární straně. Použití hydraulického stabilizátoru vyžaduje, aby primární i sekundární okruh byly vybaveny oběhovým čerpadlem.
Rozdělovače s hydraulickým stabilizátorem se vyznačují prostorově úspornou instalací. Dochází k jednoduchému hydraulickému oddělení primární a sekundární strany.
Dokumenty ke stažení
Společné parametry
| Dimenze | DN 32 |
| Rozteč připojení přívodu a zpátečky | 125 mm |
| Připojení topného okruhu | G 2″ PM (převlečná matice) na ploché těsnění |
| Připojení ke kotli | G 2″ AG na ploché těsnění |
| Maximální provozní teplota | 110 °C |
| Maximální provozní tlak | 4 bar |
Varianta
| Počet topných okruhů | 2 |
| Maximální průtok | 12 m³/h |
| Výkon | 280 kW (∆T = 20K, ∆p = 100 mbar) |
| Objednací číslo | 30-0232-RE02 |