Směšovaná DN 40 - M3 220 se servopohonem
pro napojení míchaného topného okruhu na zdroj tepla.
Umožňuje uzavření topného okruhu na straně přívodu a zpátečky včetně uzavření vstupu a výstupu z čerpadla. Zpětná klapka v kulovém kohoutu na zpátečce zabraňuje nesprávné cirkulaci topné vody.
Levé umístění čerpadla s možností přestavby na pravé.
Obsahuje:
– kulové kohouty přívod/zpátečka
– kulový kohout na straně čerpadla
– integrované teploměry přívod/zpátečka
– zpětnou klapku v kulovém kohoutu zpátečky
– 3cestný směšovač
– izolaci
– upevnění na stěnu
Dokumenty ke stažení
Společné parametry
| Provedení | míchaný topný okruh |
| Dimenze | DN 40 |
| Připojení topného okruhu | G 2″ IG na ploché těsnění |
| Připojení zdroje tepla | G 2″ AG na ploché těsnění |
| Stavební délka čerpadla | 220 mm |
| Přívod | vlevo s možností přestavby |
| Šířka | 428 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hloubka | 340 mm |
| Výška bez izolace | 797 mm |
| Rozteč připojení přívodu a zpátečky | 180 mm |
| Kvs | 24,8 |
| Výkon | 175 kW (∆T = 20K, ∆p = 100 mbar) |
| Maximální provozní teplota | 95 °C |
| Maximální provozní tlak | 10 bar |
Varianta
| Čerpadlo | – |
| Vhodná čerpadla | všechna běžná čerpadla DN 40 |
| Servopohon | 3bodový 230 V |
| Tlaková zkouška | ne |
| Objednací číslo | 30-0240-M000 |