Nesměšovaná DN 32 - S 180 s kulovým kohoutem čerpadla
pro napojení nemíchaného topného okruhu na zdroj tepla.
Umožňuje uzavření topného okruhu na straně přívodu a zpátečky včetně uzavření vstupu a výstupu z čerpadla. Zpětná klapka v kulovém kohoutu na zpátečce zabraňuje nesprávné cirkulaci topné vody.
Pravé umístění čerpadla s možností přestavby na levé.
Obsahuje:
– kulové kohouty přívod/zpátečka
– kulový kohout na straně čerpadla
– integrované teploměry přívod/zpátečka
– zpětnou klapku v kulovém kohoutu zpátečky
– izolaci
– upevnění na stěnu
Dokumenty ke stažení
Společné parametry
| Provedení | nemíchaný topný okruh |
| Dimenze | DN 32 |
| Připojení topného okruhu | G 2″ AG na ploché těsnění |
| Připojení zdroje tepla | G 2″ AG na ploché těsnění |
| Stavební délka čerpadla | 180 mm |
| Přívod | vpravo s možností přestavby |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hloubka | 221 mm |
| Výška bez izolace | 445 mm |
| Rozteč připojení přívodu a zpátečky | 125 mm |
| Kvs | 9,8 |
| Výkon | 70 kW (∆T = 20K, ∆p = 100 mbar) |
| Maximální provozní teplota | 95 °C |
| Maximální provozní tlak | 10 bar |
Varianta
| Čerpadlo | – |
| Vhodná čerpadla | všechna běžná čerpadla DN 32 |
| Tlaková zkouška | ne |
| Objednací číslo | 30-0232-U000 |
Pro některé typy čerpadel s rozměrnější hydraulickou částí nebo skříní elektroniky je nutno izolaci vyříznutím přizpůsobit.