Kompaktní sestava s rozdělovačem pro 3 topné okruhy
pro připojení nástěnných kotlů nebo tepelných čerpadel
Kompaktní konstrukce umožňuje instalaci až tří topných okruhů s celkovou šířkou jen 450 mm.
Okruh kotle obsahuje:
– 2 ks uzavíracích kohoutů DN 20 s vnějším závitem 1″
– rozdělovač se třemi topnými okruhy, pro výkony do 50 kW
Rozdělovač obsahuje:
– odvzdušňovací komoru
– automatický odvzdušňovací ventil
Modulární systém umožňuje instalaci tří typů čerpadlových skupin:
– nesměšované
– směšované se servopohonem
– směšované na konstantní teplotu
V závislosti na typu instalace lze zvolit různé konfigurace čerpadlových skupin.
Dokumenty ke stažení
Technické údaje skříně
| Materiál | tloušťka plechu 10/10 |
| Povrchová úprava | bílý práškový lak, RAL 9010 |
| Místo instalace | na nebo pod omítku |
| Vnější rozměry (š x h x v) | 450 × 160 × 550 mm |
Technické údaje rozdělovače
| Materiál | elektricky svařovaný profil |
| Povrchová úprava | černá barva |
| Připojení zdroje | 1″ ploché těsnění, DN20 |
| Vzdálenost mezi přípojkami ke zdroji | 270 mm |
| Připojení zdroje | 1″ ploché těsnění, DN20 |
| Připojení čerpadlových skupin | Obsah dodávky: 1″ matice Zpátečka: 3/4″ AG, plošné těsnění |
| Osová vzdálenost | 70 mm |
| Maximální výkon | 50 kW (při ΔT=20 K) |
| Maximální průtok topného okruhu | 1700 l/h pro jeden okruh |
| Maximální teplota | 95 °C |
| Maximální tlak | 6 bar |
Varianta bez izolace
| Objednací číslo | 30-B125-0003 |
Varianta s izolací
| Objednací číslo | 30-B125-0004 |