Bytový uzel ducotech se ZV-P DN 15
pro připojení bytové jednotky nebo nebytových prostor, regulace průtoku a osazení měřiče tepla.
Připojovací sada obsahuje:
- zónový ventil přímý
- mezikus pro montáž měřiče tepla
- kulové kohouty
- filtr mechanických nečistot v kulovém kohoutu na vstupu do vyvažovacího ventilu
- montážní konzoli s objímkami
Dokumenty ke stažení
Společné parametry
| Sestava obsahuje |
|
| Šířka | 220 mm |
| Výška | AV9: 256 mm / AZV: 268 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Osová vzdálenost přípojek | 110 mm |
| Maximální provozní tlak | 10 bar |
| Maximální provozní teplota | 85 °C |
Varianta
| Zónový ventil AV9 přímý DN15 | závit M30 x 1,5 pro termoelektrický pohon |
| Kulový kohout DN 20 | G1/2″ x G3/4″ PM |
| G1/2″ x G3/4″ PM, jímka pro kapiláru | |
| G1/2″ x G3/4″ PM, filtr | |
| G1/2″ x G3/4″ PM, jímka pro čidlo | |
| Tlaková ztráta | Kvs = 0,98 |
| Objednací číslo | 19-1511-2001 |
| Označení | BU 1/2″ ZV DN 15/AV9 |