Bytový uzel ducotech SV/TV
pro připojení vodoměrů
Připojovací sada obsahuje:
Dokumenty ke stažení
Společné parametry
| Sestava obsahuje |
|
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 258 mm (DN 15) / 270 mm (DN 20) |
| Hloubka | 82 mm (DN 15) / 88 mm (DN 20) |
| Osová vzdálenost přípojek | 110 mm |
| Maximální provozní tlak | 10 bar |
| Maximální provozní teplota | 85 °C |
Varianta
| Kulové kohouty DN 15 | G1/2″ x G3/4″ PM – 4 ks |
| Objednací číslo | 19-1512-0001 |
| Označení | BU SV/TV DN 15 |