Bytový uzel ducotech s Optima Compact P DN 15
pro připojení bytové jednotky nebo nebytových prostor, regulace tlakové diference a osazení měřiče tepla.
Připojovací sada obsahuje:
Dokumenty ke stažení
Společné parametry
| Sestava obsahuje |
|
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 268 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Osová vzdálenost přípojek | 110 mm |
| Maximální provozní tlak | 10 bar |
| Maximální provozní teplota | 85 °C |
Varianta
| RTD Optima Compact P DN 15 | Kvs 1,3 | při 5 kPa až 482 l/h |
| Rozsah nastavení | 5 až 13 kPa |
| Objednací číslo | 19-1510-4001 |
| Označení | BU 3/4″ Optima Compact P DN 15/Kvs 1,3 |