Bytový uzel ducotech s AB-PM DN 10
pro připojení bytové jednotky nebo nebytových prostor, regulace tlakové diference a osazení měřiče tepla.
Připojovací sada obsahuje:
Dokumenty ke stažení
Společné parametry
| Sestava obsahuje |
|
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 256 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Osová vzdálenost přípojek | 110 mm |
| Maximální provozní tlak | 10 bar |
| Maximální provozní teplota | 85 °C |
Varianta
| RTD AB-PM DN 10 | při 5 kPa až 135 l/h |
| Rozsah nastavení | 5 až 15 kPa |
| Objednací číslo | 19-1510-0001 |
| Označení | BU 1/2″ AB-PM DN 10 |