Bytová stanice ducotech hT30-L/TWB/RTD
pro tlakově řízenou průtokovou přípravu teplé vody s proporcionálním regulačním ventilem a termostatickým modulem pro nastavení výstupní teploty TV
zajišťuje proporcionální ohřev teplé vody místně průtokově pro konkrétní byt pomocí deskového výměníku – zamezuje množení bakterie legionella. Primární energie je zajištěna z centrálního zdroje tepla. Spotřeba vody a tepelné energie jsou měřeny vodoměrem a měřičem tepla, které se umisťují do připravených mezikusů.
Rozšiřující moduly:
CMT: cirkulační můstek
CTV-T: cirkulace TV s časovačem
KK: sada kulových kohoutů
Dokumenty ke stažení
Společné parametry
| Základní stanice obsahuje | výměník 30 desek, pájený mědí; proporcionální regulační ventil pro provoz vytápění/přípravu TV; termostatický modul pro nastavení výstupní teploty teplé vody 35-70 °C; regulátor tlakové diference na primární straně 20-60 kPa/30 kPa; základovou desku s teplotním oddělením systémových přípojek; filtr na přívodu topné vody; odvzdušnění a vypouštění; mezikus pro MT 110 mm, 3/4″, jímku pro čidlo M10x1; mezikus pro SV 110 mm, 3/4″; uzemňovací sadu. |
| Šířka | 435 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hloubka | 110 mm (140 mm s CTV-T) |
| Osová vzdálenost přípojek | 50 mm |
| Maximální provozní tlak TO | 16 bar |
| Maximální provozní tlak SV | 10 bar |
| Maximální provozní teplota | 85 °C |
| Výměník | 30 desek, pájený mědí |
| Výkon teplé vody | 39 kW |
| Parametry teplé vody | 10/50 °C, 14 l/min |
| Parametry topné vody | 65/17 °C, 700 l/h, dP 34 kPa |
Varianta
| Cirkulační můstek | – |
| Cirkulace teplé vody | – |
| Sada kulových kohoutů | – |
| Objednací číslo | 10-0312-0105 |
| Označení | hT30-L/TWB/RTD |
Montážní lišta
| Popis | Lišta pro napojení BS ducotech, pro předstěnovou montáž nebo montáž do podomítkové skříně. Izolační vrstva k zadní stěně pro odhlučnění a odizolování tepla. Šrouby a hmoždinky pro montáž na stěnu jsou součástí dodávky. |
| Osazení | 5x kulový kohout DN20 |
| Připojení | 3/4″ IG do systému, 3/4″ AG na ploché těsnění k BS |
| Šířka | 585 mm |
| Rozteč kulových kohoutů | 65 mm |
| Vzdálenost kulových kohoutů od stěny | 34 mm |
| Objednací číslo | 10-14ML-0001 |
| Označení | ML 5x KK 3/4″ |