Bytová stanice ducotech hVT50-XL/TWB/RTD
pro vytápění a tlakově řízenou průtokovou přípravu teplé vody s proporcionálním regulačním ventilem a termostatickým modulem pro nastavení výstupní teploty TV
zajišťuje provoz vytápění a proporcionální ohřev teplé vody místně průtokově pro konkrétní byt pomocí deskového výměníku – zamezuje množení bakterie legionella. Primární energie je zajištěna z centrálního zdroje tepla. Spotřeba vody a tepelné energie jsou měřeny vodoměrem a měřičem tepla, které se umisťují do připravených mezikusů.
Rozšiřující moduly:
CMT: cirkulační můstek
CTV: cirkulace TV
KK: sada kulových kohoutů
Dokumenty ke stažení
Společné parametry
| Základní stanice obsahuje | výměník 50 desek, pájený mědí; proporcionální regulační ventil pro provoz vytápění/přípravu TV; termostatický modul pro nastavení výstupní teploty teplé vody 35-70 °C; regulátor tlakové diference na primární straně 20-60 kPa/30 kPa; zónový ventil AV9/přednastavení/M30x1,5; základovou desku s teplotním oddělením systémových přípojek; filtr na přívodu topné vody; odvzdušnění a vypouštění; mezikus pro MT 110 mm, 3/4″, jímku pro čidlo M10x1; mezikus pro SV 110 mm, 3/4″; uzemňovací sadu |
| Šířka | 555 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hloubka | 110 mm (140 mm s CTV) |
| Osová vzdálenost přípojek | 65 mm |
| Maximální provozní tlak TO | 16 bar |
| Maximální provozní tlak SV | 10 bar |
| Maximální provozní teplota | 85 °C |
| Výměník | 50 desek, pájený mědí |
| Výkon UT | 9,5 kW (dT 20 K/dP 34 kPa) |
| Maximální průtok | 400 l/h |
| Dispoziční tlak | 10 kPa |
| Výkon teplé vody | 47 kW |
| Parametry teplé vody | 10/50 °C, 17 l/min |
| Parametry topné vody | 65/16 °C, 820 l/h, dP 34 kPa |
Varianta
| Cirkulační můstek | – |
| Cirkulace teplé vody | – |
| Sada kulových kohoutů | – |
| Objednací číslo | 10-0311-1205 |
| Označení | hVT50-XL/TWB/RTD |
Montážní lišta
| Popis | Lišta pro napojení BS ducotech, pro předstěnovou montáž nebo montáž do podomítkové skříně. Izolační vrstva k zadní stěně pro odhlučnění a odizolování tepla. Šrouby a hmoždinky pro montáž na stěnu jsou součástí dodávky. |
| Osazení | 5x kulový kohout DN20 |
| Připojení | 3/4″ IG do systému, 3/4″ AG na ploché těsnění k BS |
| Šířka | 585 mm |
| Rozteč kulových kohoutů | 65 mm |
| Vzdálenost kulových kohoutů od stěny | 34 mm |
| Objednací číslo | 10-14ML-0001 |
| Označení | ML 5x KK 3/4″ |