Bytová stanice ducotech eVT30-KR
pro vytápění a elektronicky řízenou průtokovou přípravu teplé vody s multifunkčním regulačním ventilem
zajišťuje provoz vytápění a proporcionální ohřev teplé vody místně průtokově pro konkrétní byt pomocí deskového výměníku – zamezuje množení bakterie legionella. Primární energie je zajištěna z centrálního zdroje tepla. Spotřeba vody a tepelné energie jsou měřeny vodoměrem a měřičem tepla, které se umisťují do připravených mezikusů.
Rozšiřující moduly:
CMT: cirkulační můstek
CTV: cirkulace TV
KK: sada kulových kohoutů
Dokumenty ke stažení
Společné parametry
| Základní stanice obsahuje | výměník 30 desek, pájený mědí; multifunkční regulační ventil s integrovaným regulátorem tlakové diference a proporcionálním řízením přípravy teplé vody, nastavení 40-70 °C, IP54; zónový ventil AV9, M30x1,5; základovou desku s teplotním oddělením systémových přípojek; izolaci přívodu topné vody; filtr na přívodu topné vody; odvzdušnění a vypouštění; mezikus pro MT 110 mm, 3/4″, jímku pro čidlo M10x1; mezikus pro SV 110 mm, 3/4″; elektrokrabici 230 V AC, IP65; uzemňovací sadu. |
| Šířka | 555 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hloubka | 125 mm (140 mm s CTV) |
| Osová vzdálenost přípojek | 65 mm |
| Maximální provozní tlak | 10 bar |
| Maximální provozní teplota | 90 °C |
| Výměník | 30 desek, pájený mědí |
| Výkon vytápění | 10 kW (dT 20 K) |
| Maximální průtok | 430 l/h |
| Dispoziční tlak regulátoru tlakové diference | 15 kPa |
| Výkon teplé vody | 47 kW |
| Parametry teplé vody | 10/50 °C, 17 l/min |
| Parametry topné vody | 65/19 °C, 880 l/h, dP 35 kPa |
Varianta
| Cirkulační můstek | – |
| Cirkulace teplé vody | – |
| Sada kulových kohoutů | – |
| Objednací číslo | 10-1410-0005 |
| Označení | eVT30-KR |
Montážní lišta
| Popis | Lišta pro napojení BS ducotech, pro předstěnovou montáž nebo montáž do podomítkové skříně. Izolační vrstva k zadní stěně pro odhlučnění a odizolování tepla. Šrouby a hmoždinky pro montáž na stěnu jsou součástí dodávky. |
| Osazení | 7x kulový kohout DN20 |
| Připojení | 3/4″ IG do systému, 3/4″ AG na ploché těsnění k BS |
| Šířka | 585 mm |
| Rozteč kulových kohoutů | 65 mm |
| Vzdálenost kulových kohoutů od stěny | 34 mm |
| Objednací číslo | 10-14ML-0003 |
| Označení | ML 7x KK 3/4″ |