WS 12
Ochrana proti tvorbě vodního kamene
v systémech se zásobníkem teplé vody
- spolehlivá ochrana celého systému přípravy teplé vody včetně navazujících zařízení
- určené pro menší zásobníky teplé vody s extrémně vysokým krátkodobým výkonem
- vhodné zejména pro vodu, u které dochází k uvolnění vodního kamene pouze při zahřátí
- účinné pro zásobníky teplé vody s elektrickými topnými patronami
- žádné tlakové ztráty, k ohřívači vody vede samostatné cirkulační potrubí
- bez proplachu, nevyžaduje připojení do odpadní vody
- v provozu 24 hodin denně, sedm dní v týdnu
- česká stavební certifikace
- certifikace Státního zdravotního ústavu
- výměna granulátu jednou za pět let
Dokumenty ke stažení
Dimenzování pro bytové jednotky a technické údaje
| Maximální počet bytových jednotek |
240
|
| Maximální počet osob | 840 |
| Dlouhodobý průtok (Qd) | 5 000 l/h |
| Objem zásobníku teplé vody | 3 000 l |
| Maximální denní spotřeba | 25 571 l/den |
| Maximální příkon | 65 W |
| Síťové připojení | 230 V, 50 Hz |
| Připojovací rozměr | DN 32 (1 1/4″ AG) |
| Šířka / výška / hloubka | 700 / 1 930 / 700 mm |
| Připojovací rozteč | 205 mm |
| Balení | 1 ks |
| Objednací číslo |
20-0523-0040
|