KS 11000
Ochrana proti tvorbě vodního kamene
pro pro větší projekty
- spolehlivá ochrana celého systému studené a teplé vody včetně navazujících zařízení
- bezúdržbový provoz
- vlastní tepelná dezinfekce
- zabezpečení v případě výpadku napájení: automatický režim obtoku
- nízké provozní náklady
- možnost připojení k systému správy budov (BMS)
- česká stavební certifikace
- certifikace Státního zdravotního ústavu
- výměna granulátu jednou za pět let
Dokumenty ke stažení
Dimenzování pro bytové jednotky a technické údaje
| Maximální počet bytových jednotek |
68
|
| Maximální počet osob | 150 |
| Maximální denní spotřeba | 15 000 l/den |
| Maximální roční spotřeba | 5 250 m³/rok |
| Objem proplachu při termické dezinfekci (při tlaku 4 bar) | 150 l |
| Maximální příkon při termické dezinfekci | 4 570 W |
| Síťové připojení | 3 x 400 V, 50 Hz |
| Připojovací rozměr | DN 50 (2″ příruba) |
| Připojovací rozměr zpětného proplachu | DN 15 (1/2″ IG) |
| Šířka / výška / hloubka | 1 330 / 1 650 / 700 mm |
| Připojovací rozteč | 680 mm |
| Balení | 1 ks |
| Objednací číslo |
20-0513-0010
|