KS 25D
Ochrana proti tvorbě vodního kamene
pro pro větší projekty
- spolehlivá ochrana celého systému studené a teplé vody včetně navazujících zařízení
- bezúdržbový provoz
- vlastní tepelná dezinfekce
- zabezpečení v případě výpadku napájení: automatický režim obtoku
- nízké provozní náklady
- možnost připojení k systému správy budov (BMS)
- česká stavební certifikace
- certifikace Státního zdravotního ústavu
- výměna granulátu jednou za pět let
Dokumenty ke stažení
Dimenzování pro bytové jednotky a technické údaje
| Maximální počet bytových jednotek |
1 136
|
| Maximální počet osob | 2 500 |
| Maximální denní spotřeba | 250 000 l/den |
| Maximální roční spotřeba | 87 500 m³/rok |
| Objem proplachu při termické dezinfekci (při tlaku 4 bar) | 2 250 l |
| Maximální příkon při termické dezinfekci | 48 100 W |
| Síťové připojení | 3 x 400 V, 50 Hz |
| Připojovací rozměr | DN 65 (příruba DIN-EN-1092) |
| Připojovací rozměr zpětného proplachu | DN 25 (1″ IG) |
| Šířka / výška / hloubka | 2 750 / 2 500 / 1 600 mm |
| Připojovací rozteč | 358 mm |
| Balení | 1 ks |
| Objednací číslo |
20-0514-0050
|