KS 4000
Ochrana proti tvorbě vodního kamene
pro rodinné a bytové domy
- spolehlivá ochrana celého systému studené a teplé vody včetně navazujících zařízení
- bezúdržbový provoz
- vlastní tepelná dezinfekce
- zabezpečení v případě výpadku napájení: automatický režim obtoku
- jednoduchá instalace
- možnost připojení k systému správy budov (BMS)
- česká stavební certifikace
- certifikace Státního zdravotního ústavu
- výměna granulátu jednou za pět let
Dokumenty ke stažení
Dimenzování pro bytové jednotky a technické údaje
| Maximální počet bytových jednotek |
3
|
| Maximální počet osob | 7 – 8 |
| Maximální denní spotřeba | 750 l/den |
| Maximální roční spotřeba | 260 m³/rok |
| Objem proplachu při termické dezinfekci (při tlaku 4 bar) | 16 l |
| Maximální příkon při termické dezinfekci | 602 W |
| Síťové připojení | 230 V, 50 Hz |
| Připojovací rozměr | DN 25 (1″ AG) |
| Připojovací rozměr zpětného proplachu | DN 15 (1/2″ AG) |
| Šířka / výška / hloubka | 280 / 620 / 330 – 370 mm |
| Připojovací rozteč | 234 mm |
| Balení | 1 ks |
| Objednací číslo |
20-0511-0020
|