KS 3000-C
Ochrana proti tvorbě vodního kamene
pro rodinné a bytové domy,
Smart Control a optimalizovaný
montážní systém
- spolehlivá ochrana celého systému studené a teplé vody včetně navazujících zařízení
- konektivita, ovládání pomocí aplikace BIOCAT App
- bezúdržbový provoz
- vlastní tepelná dezinfekce
- zabezpečení v případě výpadku napájení: automatický režim obtoku
- jednoduchá instalace
- možnost připojení k systému správy budov (BMS)
- česká stavební certifikace
- certifikace Státního zdravotního ústavu
- výměna granulátu jednou za pět let
Dokumenty ke stažení
Dimenzování pro bytové jednotky a technické údaje
| Maximální počet bytových jednotek |
1
|
| Maximální počet osob | 4 |
| Maximální denní spotřeba | 450 l/den |
| Maximální roční spotřeba | 160 m³/rok |
| Objem proplachu při termické dezinfekci (při tlaku 4 bar) | 14 l |
| Maximální příkon při termické dezinfekci | 602 W |
| Síťové připojení | 230 V, 50 Hz |
| Připojovací rozměr | DN 25 (1″ AG) |
| Připojovací rozměr zpětného proplachu | DN 15 (1/2″ AG) |
| Šířka / výška / hloubka | 560 / 340 / 430 – 470 mm |
| Připojovací rozteč | 280 mm |
| Balení | 1 ks |
| Objednací číslo |
20-0511-0011
|